День довкілля у 2-А класі

День довкілля - це чудова нагода вкотре наголосити на важливості відповідального ставлення до природи. З метою формування в учнів екологічно доцільної поведінки в природі, здатності піклуватися про навколишнє середовище, учні 2-А класу побували у ролі винахідників і виготовили з підручних матеріалів моделі транспортних засобів за власним задумом. Вийшли чудові автобуси, автомобілі швидкої медичної допомоги, таксі, велосипеди, літаки!

Олена Пляскіна, класний керівник

Останні оголошення та події ліцею
Новини ліцею
23 червня 2026
Моє безпечне місце: заняття, що навчають відчувати опору
21 червня 2026
Тиждень третій: «Фантастичні пригоди: подорож у часі»
20 червня 2026
Тиждень експериментів
17 червня 2026
Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Джерело творчості»!
Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування