Розвиваємо позитивне мислення та вчимося домовлятися!

У період з 10 по 27 вересня 2024 року практичними психологами Ганною Андрющенко та Іриною Талимончук проводилися інтерактивні заняття у всіх класах початкової школи на тему «Будемо добро робити! Будемо щасливо жити!». Основна мета цих заходів полягала у сприянні створенню психологічно комфортної атмосфери у класах, адаптації учнів після літніх канікул, знайомству із психологами та між собою.

Психологи врахували також те, що у всьому світі у вересні (10 вересня) проводяться заходи до Всесвітнього дня запобігання самогубствам. Самогубство рідко буває спричинене якоюсь однією причиною. Натомість низка факторів на індивідуальному рівні, на рівні стосунків, спільноти та групи може підвищувати ризик.

Саме тому, учні долучилися до виконання вправ на розвиток позитивного мислення «Позитивні думки» та вправ на розвиток навичок комунікації «Зроби спільно», які сприяють формуванню у дітей вміння слухати і чути інших, гідно виходити з конфліктів. Також учні попрацювали з «Картками сили».

Будьте уважними один до одного та піклуйтеся про власний психоемоційний стан!

Ганна Андрющенко, практичний психолог,

Ірина Талимончук практичний психолог

Останні оголошення та події ліцею
Новини ліцею
11 червня 2026
Вітаємо з перемогою у фаховому конкурсі!
11 червня 2026
Міжнародний конкурс дитячого мистецтва «Сумочка для мами»
11 червня 2026
Натхненні літературою
11 червня 2026
Попередження вербування неповнолітніх та профілактика ненасильницької поведінки
Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування