Свято Першого дзвоника

2 вересня 2024 року в Броварському ліцеї №11 відбулося Свято Першого дзвоника, яке традиційно є символом початку нового навчального року.

Для наймолодших учнів, першокласників, свято було першим та особливим. Вони відвідали чотири цікаві станції: Патріотична станція, станція «Дружби», станція «Мова солов’їна» та Ігрова станція. Діти змогли занурилися у світ навчання та розваг водночас.

Для дев’ятикласників було проведено Селфі-конкурс, учні мали змогу проявити свою креативність та поділитися веселими спогадами з друзями. Також дев'ятикласники взяли участь у створенні живого банера-привітання для першокласників, що стало символом підтримки та єднання між старшими та молодшими школярами.

Свято Першого дзвоника пройшло в атмосфері радості, єдності та сподівань на успішний переможний навчальний рік.

Олена Ромашко, завідуюча організаційно-масовим відділом

Останні оголошення та події ліцею
Новини ліцею
11 червня 2026
Вітаємо з перемогою у фаховому конкурсі!
11 червня 2026
Міжнародний конкурс дитячого мистецтва «Сумочка для мами»
11 червня 2026
Натхненні літературою
11 червня 2026
Попередження вербування неповнолітніх та профілактика ненасильницької поведінки
Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування