Свято Першого дзвоника

2 вересня 2024 року в Броварському ліцеї №11 відбулося Свято Першого дзвоника, яке традиційно є символом початку нового навчального року.

Для наймолодших учнів, першокласників, свято було першим та особливим. Вони відвідали чотири цікаві станції: Патріотична станція, станція «Дружби», станція «Мова солов’їна» та Ігрова станція. Діти змогли занурилися у світ навчання та розваг водночас.

Для дев’ятикласників було проведено Селфі-конкурс, учні мали змогу проявити свою креативність та поділитися веселими спогадами з друзями. Також дев'ятикласники взяли участь у створенні живого банера-привітання для першокласників, що стало символом підтримки та єднання між старшими та молодшими школярами.

Свято Першого дзвоника пройшло в атмосфері радості, єдності та сподівань на успішний переможний навчальний рік.

Олена Ромашко, завідуюча організаційно-масовим відділом

Останні оголошення та події ліцею
Новини ліцею
21 червня 2026
Тиждень третій: «Фантастичні пригоди: подорож у часі»
20 червня 2026
Тиждень експериментів
17 червня 2026
Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Джерело творчості»!
17 червня 2026
Щодо проведення інформаційної кампанії
Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування