Тиждень інформатики

З 03 по 07 лютого 2025 року у нашому Ліцеї проходив тиждень інформатики з метою розвитку творчої фантазії, логічного мислення, вміння орієнтуватися в інформаційному просторі, підвищення інтерес до вивчення інформатики, розвитку пізнавальної діяльності, формування креативного мислення.

Актуальність проведення Тижня інформатики полягає в тому, що даний захід вдало поєднує ігрові і навчальні моменти, показує значущість і роль інформатики в сучасному динамічному суспільстві. Світлана КИСІЛЬ та Катерина БЕСПАЛЬ, вчителі інформатики протягом тижня провели наступні заходи:

  • Виставку малюнків «Безпека в Інтернеті» ( 1-ші класи);
  • Інтелектуальну гру «Збери пристрої ПК», (2-гі класи)
  • Захист проєктів «Дітям – безпечний Інтернет» (3-4 класи)
  • Анкетування « Інтернет залежність» ( 5-ті класи)
  • Інтелектуальний марафон з відгадування ребусів та кросвордів (2-6 класи)
  • Створили відеоролик «Знайомства в Інтернеті» (9 клас).

Учні оформили інформаційний куточок.

Світлана КИСІЛЬ, вчитель інформатики

Останні оголошення та події ліцею
Новини ліцею
11 червня 2026
Вітаємо з перемогою у фаховому конкурсі!
11 червня 2026
Міжнародний конкурс дитячого мистецтва «Сумочка для мами»
11 червня 2026
Натхненні літературою
11 червня 2026
Попередження вербування неповнолітніх та профілактика ненасильницької поведінки
Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування