Екскурсія до міського парку

8 травня учні 1- Б класу Броварського ліцею № 11 здійснили пізнавальну екскурсію до міського парку Перемоги з метою спостереження за змінами в живій природі з настанням весни. Діти із захопленням розглядали перші весняні квіти, бруньки на деревах, слухали спів птахів та вчилися помічати ознаки пробудження природи навесні.

Особливу увагу школярі приділили штучному ставку, де мешкають качки. Маленькі дослідники із цікавістю спостерігали за їх поведінкою, рухами на воді та обговорювали, як птахи пристосовуються до життя на водоймі. Обговорили екологічні проблеми та шляхи їх вирішення.

Екскурсія поєднала навчання з активним відпочинком. Діти із задоволенням грали в рухливі ігри на свіжому повітрі, що сприяло зміцненню здоров’я, розвитку спритності та вміння працювати в команді.

День у парку подарував першокласникам багато яскравих вражень, нових знань і щирих емоцій, а також допоміг ще більше полюбити природу рідного краю.

Ірина Фролова, класний керівник

Останні оголошення та події ліцею
Новини ліцею
23 червня 2026
Моє безпечне місце: заняття, що навчають відчувати опору
21 червня 2026
Тиждень третій: «Фантастичні пригоди: подорож у часі»
20 червня 2026
Тиждень експериментів
17 червня 2026
Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Джерело творчості»!
Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування