«Гай дитячих мрій»

Вихованці гуртка "Школа лідерів" взяли активну участь в обласному флешмобі з висадки дерев "Гай дитячих мрій", що проходив у межах обласного освітнього проєкту "Єко Незламні: 4 сезони". Захід був приурочений до Всесвітнього Дня Землі та 100-річчя еколого-біологічної й агрономічної освіти в Україні.

У рамках акції гуртківці зробили свій внесок у збереження та примноження зелених насаджень, висадивши Сакуру — символ краси, надії та миру.

Участь у флешмобі сприяла формуванню в учнів екологічної свідомості, активної громадянської позиції, а також зміцнила командний дух і відповідальність за довкілля.

#ГайДитячихМрій, #ЕкоНезламні_4сезони, #Еко_Lогічно2025

Останні оголошення та події ліцею
Новини ліцею
23 червня 2026
Моє безпечне місце: заняття, що навчають відчувати опору
21 червня 2026
Тиждень третій: «Фантастичні пригоди: подорож у часі»
20 червня 2026
Тиждень експериментів
17 червня 2026
Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Джерело творчості»!
Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування